Domestav VALENCIA manželská postel 180 cm buk cink olejovaný

Kód: 003-189/180/BC O
16 550 Kč
Do 8 týdnů
Olejování dřeva ?
Můžeme doručit do:
11.9.2024
Možnosti doručení

Manželská postel šířky 180 cm z bukového masivu s barevnou povrchovou úpravou provedenou přírodním olejem a voskem dle výběru. Olej a vosk materiál chrání a umožňuje dřevu dýchat. Výrobek má luxusní matný vzhled a výraznější kresbu dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Říká se, že v jednoduchosti je krása! A právě to je typické pro naši postel Valencia. Masivní buk ji vizuálně dělá robustní, přesto při bližším pohledu zaujme spíše díky jemným konturám a elegantnímu designu. Čelo u nohou je rozděleno tenkou linkou, díky které postel působí originálně. Postel Valencia má rovné nižší čelo s obdélníkovými průřezy. I toto čelo je rozděleno tenkou linkou, která dělá postel zajímavější.

Tloušťka použitého materiálu je u bočnice i u čela 27 mm. Rám má přiznané všechny zkosené hrany, tzv. fásky. Celá postel je dokonale opracována a všechny hrany zaobleny - vnější i vnitřní. Střednice postele je vyrobena ze smrkového dřeva. Jedná se středovou lištu podepřenou 2 nohami, ty jsou zakončeny nastavitelným kováním. Smrkové dřevo je navíc pružnější a tedy i vhodnější na více namáhané části postele.

Čelo postele je rovné s úzkými obdélníkovými výřezy. Jedná se o rám do kterého jsou usazeny jednotlivé výplně. Ty pak vytvoří obdélníkový výřez. Výška čela je 885 mm, díky tomu je ideální volbou do podkrovních ložnic. 

Cena postele je bez roštu, matrace a dekorací !

Na povrchovou úpravu je použitý kvalitní Osmo olej na bázi olejů a vosků. Jedná se o přírodní, zdravotně nezávadný nátěr, který šetří životní prostředí.

Odstíny povrchové úpravy :

  

 ZÁKLADNÍ BEZBARVÉ

 

 BÍLÁ

 

 ČERNÁ 

 

GRAFIT

 

 HNĚDÁ ZEM

 

JANTAROVÁ JATOBA KOŇAK 

TABÁK

STŘÍBRNĚ ŠEDÁ

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Výrobek: postel
Rozměr: 180 x 200 cm
Materiál: masiv buk cink
Balení: v demontovaném stavu
Šířka: 1870 mm
Délka: 2054 mm
Výška čela u hlavy: 885 mm
Výška čela u nohou: 400 mm
Výška bočnice: 160 mm
Max. nosnost: 2 x 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: