Leather Master - SOS "zázračná" sada na textil

Kód: 045-1626
1 290 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

SOS "zázračná" sada na textil je sada čističů, pro různé znečištění textilního čalounění.

Sada obsahuje čtyři přípravky pro odstranění veškerých skvrn z jakéhokoliv materiálu. Například pohovky, autosedačky, koberce, koberce do aut, matrace, závěsy i oblečení. Čističe jsou extrémně účinné jak na nové tak i na staré skvrny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada odstraňuje skvrny od nápojů, ovocných šťáv, potravinářských barviv, omáček, kuličkových per, dokonce třeba i rtěnky, či biologické skvrny jako moč, krev, zvratky.

SOS "zázračná" sada na textil obsahuje:

A) Stain Away 50 ml

Čistič na bázi vody, který odstraní většinu čerstvých skvrn. Pokud jsou skvrny větší a stálejší, kombinujte s dalšími přípravky z této sady.

Návod k použití:

1. Před použitím produkt důkladně protřepejte, vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. 2. Ošetřete skvrnu studenou vodou od jejího vnějšího okraje ke středu a následně tamponujte (vytečkujte) místo savým papírem. 3. Nakapte několik kapek Stain Away na houbičku a pomocí ní odstraňujte skvrnu, toto opakujte vícekrát až do úplného vyčištění 4. Vysušte savým papírem, ošetřete studenou vodou a dosušte suchým ručníkem. 

B) Ox´Cleaner 50 g

Čistič v podobě prášku, který bezezbytku odstraní skvrny od nápojů, potravin, moči i krve, ale také pro odstranění zažloutlých fleků apod. Lze jej použít na všechny typy vláken, včetně čalounění, závěsů, matrací, koberců a oděvů.

Návod k použití:

1. Smíchejte obsah sáčku ve 100 ml horké vody, kávovou lžičkou míchejte tak, aby se prášek úplně rozpustil. 2. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. 3. Směs naneste lžičkou na skvrnu, houbičkou tamponujte (tečkujte) a nechte působit dokud neuvidíte, že skvrna zmizela. Posléze tamponujte (tečkujte) savým papírem. 4. V případě nutnosti postup opakujte a poté nechte uschnout. 5. Po uschnutí opláchněte vodou a opět nechte uschnout.

C)  Stain Remover S 50 ml

Čistič na bázi nehořlavého rozpouštědla odstraňuje mastnotu - olej, máslo, pot, lepidla, barvy, fixy. Ale také propisovací pera, rtěnku, make-up, krém na boty atd. Nanáší se jednoduše hadříkem. Čistič může být použit ve spojení s vodou.

Návod k použití:

1. Produkt dobře protřepte a promíchejte, vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. 2. Tamponujte (potečkujte ) skvrnu savým papírem. Před vlastním čistěním podlože místo skvrny několika vrstvami savého papíru (lze použít i novinový). 3. Nakapejte pár kapek Stain Remover S na čistý hadřík a odstraňujte skvrnu směrem zvenčí do středu, poté tamponujte (potečkujte) místo savým papírem. 4. Posléze opláchněte teplou vodou.

D) Resistant Stain Cleaner 50 ml

Pro dokonalé odstranění starých a odolných skvrn. Na skvrny po kuličkovém peru, rtěnce, make-upu, krémů na boty a také vosku. Na každou starou a odolnou skvrnu jej použijte a skvrna jako zázrakem zmizí.

Návod k použití:

1. Produkt dobře protřepejte a promíchejte, vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. 2. Tamponujte (potečkujte) skvrnu savým papírem. 3. Naneste na houbičku pár kapek Resistanu a čistěte směrem zvenčí do středu skvrny, tamponujte (potečkujte) místo savým papírem. 4. Postup opakujte a nechte Resistant 5 - 10 minut působit. 5. Opláchněte vícekrát teplou vodou.

E) měkký hadřík - 1ks

F) speciální houbička- 1ks

G) informační brožurka 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe
Výrobek: čistič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: