Leather Master MOTO midi - na kožené části motorky a oblečení motorkáře

Kód: 045-1587
999 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

LM MOTO je sada na čištění a impregnici kožených částí motorky a oblečení motorkáře. Byla vyvinuta ve spolupráci s jedním z nejvýznamějších výrobců značkového oblečení a péče o motocykl. Obsahuje čistič, který odstaňuje špínu, olej a zbytky hmyzu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LM sada MOTO - na kožené části motorky a oblečení motorkáře

Tato sada byla vyvinuta ve spolupráci s jedním z nejvýznamějších výrobců značkového oblečení a péče o motocykl. Obsahuje čistič, který odstaňuje špínu, olej a zbytky hmyzu.

Sada obsahuje :

150ml Soft Cleaner MOTO (čistič kůže)

150ml Protection Cream MOTO (balzám a impregnace kůže)

Krém v sadě dává koženým částem motorky a oblečení motorkáře ochranný plášť do 250km/hod, vynikající ochranu stejně jako odolnost proti vodě.

Kůže zůstává krásná a měkká

Čistící přípravek LEATHER SOFT CLEANER MOTO

POUŽITÍ: 
1. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití    přípravku.
2. Nalijte LEATHER SOFT CLEANER MOTO na měkkou houbičku a vytvořte pěnu stláčením.
3. Pracujte se vzniklou pěnou nanášením krouživými pohyby na kůži. Nanášejte hlavně na zašpiněná místa. Čím větší houbičkou pracujete, tím dříve bude práce ukončena. Když houbička zůstane špinavá, vypláchněte ji v čisté vodě.
4. Utřete nadbytečnou pěnu a špínu pomocí savé utěrky.
5. Velké znečištění nebo barvu od modrých džínsů vyčistíte použitím silnějších prostředků jako např. Leather Strong Cleaner.
6. Jakmile jste spokojeni s dosaženým výsledkem, počkejte min. ½ hodiny a aplikujte LEATHER PROTECTION CREAM MOTO na obnovení ochranného účinku na kůži.


LEATHER PROTECTION CREAM MOTO je ochranný prostředek založený na bázi vody na všechny typy kůže s výjimkou nubuku a semiše. Zabezpečí vynikající ochranu proti mastnotě, vodě a také proti běžnému znečištění. Současně udrží kůži pěknou a měkkou. LEATHER PROTECTION CREAM MOTO také odstraní malé škrábance na povrchu kůže. Rovněž zabrání vzniku prasklin na barvené kůži, pokud čištění bylo provedeno správně.

POUŽITÍ:
1. Před použitím promíchejte
2. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití přípravku.
3. Nalijte LEATHER PROTECTION CREAM MOTO na čistý a měkký hadřík a naneste na povrch kůže. Namáhané místo jako je sedlo motorky ošetřete přípravkem dvakrát.
4. Nechejte asi 30 minut působit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe
Výrobek: čistič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: