Leather Master AUTO midi 150 sada - čištění a impregnace kůže v autě

Kód: 045-1584
999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

LM AUTO je speciální sada, která je vyvinuta a vyráběna na čištění a impregnaci kůže pro interiéry automobilů. Správným používáním těchto výrobků si kůže zachovává svoji pružnost, přirozený lesk a zůstane pěkná a příjemná na dotyk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LM AUTO 150 sada - čištění a impregnace kůže v autě

Auto sada je speciálně vyvinuta a vyráběná na čištění a ochranu kožených interiérů automobilů. Správným používáním těchto výrobků si kůže zachovává svoji pružnost, přirozený lesk a zůstane pěkná a příjemná na dotyk.

Sada obsahuje:

150ml Soft Cleaner AUTO (jemný čistič kůže)

150ml Protection Cream AUTO (balzám a impregnace kůže)

Doporučujeme ošetřovat dvakrát do roka, sedadlo řidiče čtyřikrát do roka.

Kůži čistěte čistícími prostředky Leather Master - Soft Cleaner AUTO, které čistí bez poškození a vzniku skvrn, neobsahují nebezpečné chemické látky a odstraní běžnou špínu a pot.

LEATHER SOFT AUTO CLEANER je jemný čistící prostředek založený na vodní bázi, který může být použit na většinu typů anilinové a barvené kůže. Důkladně odstraňuje špínu a tělový pot. Nepoužívejte na lakovanou kůži.

1. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití přípravku.
2. Nalijte LEATHER SOFT CLEANER AUTO na měkkou houbičku a vytvořte pěnu stláčením.
3. Pracujte se vzniklou pěnou nanášením krouživými pohyby na kůži. Nanášejte hlavně na zašpiněná místa. Čím větší houbičkou pracujete, tím dříve bude práce ukončena. Když houbička zůstane špinavá, vypláchněte ji v čisté vodě.
4. Utřete nadbytečnou pěnu a špínu pomocí savé utěrky.
5. Velké znečištění nebo barvu od modrých džínsů vyčistíte použitím silnějších prostředků jako např. Strong Cleaner.
6. Jakmile jste spokojeni s dosaženým výsledkem, počkejte min. ½ hodiny a aplikujte LEATHER PROTECTION CREAM AUTO na obnovení ochranného účinku na kůži.

LEATHER PROTECTION CREAM AUTO je ochranný prostředek založený na bázi vody na všechny typy kůže s výjimkou nubuku a semiše. Zabezpečí vynikající ochranu proti mastnotě, vodě a také proti běžnému znečištění. Současně udrží kůži pěknou a měkkou. LEATHER PROTECTION CREAM AUTO také odstraní malé škrábance na povrchu kůže. Rovněž zabrání vzniku prasklin na barvené kůži, pokud čištění bylo provedeno správně.

POUŽITÍ:

1. Před použitím promíchejte
2. Vyzkoušejte barevnou stálost na skrytém místě. Prodávající nezodpovídá za nesprávné použití přípravku.
3. Nalijte LEATHER PROTECTION CREAM AUTO na čistý a měkký hadřík a naneste na povrch kůže. Namáhaná místa jako područky, sedáky a opěradla ošetřete přípravkem dvakrát.
4. Nechejte asi 30 minut působit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe
Výrobek: čistič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: