Every San Family vyrovnávací a zateplovací podložka 80 x 200 cm

Kód: 023-373/80
1 095 Kč
2-4 týdny
Můžeme doručit do:
30.11.2021

Matracový chránič - podložka je vhodná pro vybavení lůžka v chladnějším prostředí a pro osoby citlivější na chlad. Jednoduché konfekční zpracování umožňuje výrobku plnit zateplovací, vyrovnávací i ochrannou funkci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrovnávací a zateplovací podložka San Family

kombinuje jemný komfort čisté bavlny a vysokou hygienu lůžka. Ta je udržována praním do 95°C a sušením do 120°C. Je určena především k zateplení lůžka a přispívá ke zvýšení komfortu spaní. 

Podložka je vhodná pro vybavení lůžka v chladnějším prostředí a pro osoby citlivější na chlad. Jednoduché konfekční zpracování umožňuje výrobku plnit zateplovací, vyrovnávací i ochrannou funkci.

Stálost rovnoměrného rozložení náplně, která tím zajišťuje stejnoměrnou hřejivost a zateplení celého lůžka, je dosahována správným ergonomickým proševem. V rozích je výrobek opatřen elastickými úchytkami pro upevnění na matraci.

Povrchová tkanina je vyrobena z velice jemné 100% bavlny. Náplň podložky tvoří termopojené čtyřdutinkové polyesterové vlákno, které je zcela odolné vůči mikroorganismům. Výrobek je alergicky neutrální.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chrániče na matrace
Výrobek: matracový chránič
Rozměr: 80 x 200 cm
Barva: bílá
Výška matrace: libovolná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: