Domestav SOFIA manželská postel čelo oblé 3 výplně 180 cm buk cink olejovaný

Kód: 003-F113/BC O
34 290 Kč
Do 8 týdnů
Olejování dřeva ?
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Manželská postel šířky 180 cm z bukového masivu s barevnou povrchovou úpravou provedenou přírodním olejem a voskem dle výběru. Olej a vosk materiál chrání a umožňuje dřevu dýchat. Výrobek má luxusní matný vzhled a výraznější kresbu dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná postel v jednoduchém designu zaměřeném na hladké zaoblení hran, díky nimž působí velice bezpečným a elegantním dojmem. Oblé čelo, vizuálně rozdělené na 3 části, dodává pocit ucelenosti a lehkosti. Sama o sobě působí tato postel velice stylově. Bude krásným prvkem ve Vaší ložnici.

Tloušťka použitého materiálu je u rámu 27 mm, u čela postele 35 mm. Rám je mohutný avšak vyniká svým jednoduchým designem. Celá postel je dokonale opracována a všechny hrany zaobleny - vnější i vnitřní.

Střednice postele je vyrobena ze smrkového dřeva. Jedná se o robustní konstrukci tvaru písmene "T", díky tomu pod postelí nevyčnívají žádné nohy. Smrkové dřevo je navíc pružnější a tedy i vhodnější na více namáhané části postele.

Čelo postele je oblé, jedná se o rám se 3 výplněmi. To má tloušťku 30 mm. Výplně mají různou šířku - 2 jsou větší a jedna kratší, uprostřed. Čelo postele je zároveň součástí rámu, tedy sahá až na zem

Rám má upravitelnou výšku lehací plochy díky speciálnímu kování Varifix (při montáži postele si lze vybrat ze 4 výškových poloh).

Cena postele je bez roštu, matrace a dekorací !

Odstíny povrchové úpravy (olej+vosk):

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Výrobek: postel
Rozměr: 180 x 200 cm
Materiál: masiv buk cink
Balení: v demontovaném stavu
Šířka: 1920 mm
Délka: 2235 mm
Výška čela u hlavy: 1100 mm
Výška čela u nohou: 500 mm
Výška bočnice: 260 mm
Max. nosnost: 2 x 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: